СНУ ім. В. Даля пропонує багато переваг своїм вступникам

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, евакуйований до міста Сєвєродонецька, готовий до скорого старту вступної кампанії. Приймальна комісія вишу протягом всього року проводила клопітку роботу з інформаційного забезпечення майбутніх абітурієнтів та їх батьків про особливості правил прийому, організацію освітнього процесу та інші актуальні питання, що стосуються вступу до університету.

Далівський університет пропонує багато науково-освітніх можливостей. Він є лідером серед вишів Донбасу за кількістю напрямів підготовки. Абітурієнти мають змогу обрати для вступу зі 130 спеціальностей гуманітарної, економічної, природничої, інженерно-технічної та високотехнологічної сфер знань. Виш здійснює підготовку студентів за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями, освітніми ступенями та очною, заочною, дистанційною формами навчання.

Для того, щоб бути допущеним до конкурсного відбору, потрібно до приймальної комісії надати паспорт, cертифікати  ЗНО та фотокартки. Цього року обсяг місць державного замовлення не зменшився. Тобто можливість отримати освіту за бюджетним фінансуванням  у СНУ ім. В. Даля матиме приблизно тисяча абітурієнтів.

Як й минулого року, абітурієнти мають право подавати по три заяви на вступ до п’яти вишів. Але цьогоріч потрібно ранжувати обрані заяви. Це для того, щоб за результатом першої хвилі вже визначити, куди саме проходить студент і потрібно віднести оригінали документів.

Також нововведення цього року дозволяють вступати на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра не тільки тим, хто склав ЗНО в поточному році, але й особам, звільненим з військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу.

СНУ ім. В. Даля пропонує новинку – реалізацію європейської практики організації магістерської підготовки – так званий «Перехресний вступ». Вступники приймаються  на навчання за програмами підготовки магістра на основі диплома бакалавра з іншої галузі знань. Це розширює можливості прийому на навчання за програмами підготовки магістра для багатьох верств населення. В освітньому процесі  використовуються новітні досягнення інформаційних технологій, що забезпечує можливість поєднання професійної діяльності та навчання, тобто без відриву від виробництва. Для того, щоб поступити на іншу спеціальність та отримати диплом магістра, треба лише успішно здати екзамен по фаху, а також іноземну мову.

Крім того, університет готовий відновити студентів, які минулого навчального року за різних обставин залишилися на території окупованого Луганська і бажають продовжити навчання у справжньому (підконтрольному Україні) виші та отримати диплом державного зразка, визнаний у світі. Для цього потрібно лише написати відповідну заяву у приймальній комісії в Сєвєродонецьку. Такі абітурієнти мають пріоритетне право зарахування на бюджет за наявності вакантних бюджетних місць. Форма навчання можлива як заочна (дистанційна), так і денна (у тому числі за індивідуальним графіком). Вже зараз приймальна комісія СНУ ім. В. Даля готова розглядати клопотання та заяви колишніх студентів щодо поновлення їх навчання в університеті в м. Сєвєродонецьк.