СНУ ім. В. Даля проводить додатковий набір на програми підготовки спеціалістів та магістрів

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) до 20 вересня приймає документи від вступників на вакантні місця державного замовлення та ліцензованого обсягу (на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб).

Майбутні спеціалісти та магістри мають можливість обрати для навчання як денну, так і заочну форми підготовки. Прийом документів здійснюється фаховими атестаційними комісіями факультетів або інститутів: https://snu.edu.ua/subdivision/index.php.

Вступні випробування відбудуться за наступним графіком:  22 вересня – вступне випробування з іноземної мови; 23 вересня – фахове вступне випробування; 24 вересня – додаткове фахове вступне випробування. Вже 26 вересня будуть надані рекомендації до зарахування. Подати оригінали документів необхідно встигнути до 28 вересня. Вже 29 вересня буде оприлюднено наказ про  зарахування.

Нагадаємо, що цього року СНУ ім. В. Даля пропонує новинку – реалізацію європейської практики організації магістерської підготовки – так званий «Перехресний вступ». Вступники приймаються  на навчання за програмами підготовки магістра на основі диплома бакалавра з іншої галузі знань. Це розширює можливості прийому на навчання за програмами підготовки магістра для багатьох верств населення. В освітньому процесі  використовуються новітні досягнення інформаційних технологій, що забезпечує можливість поєднання професійної діяльності та навчання, тобто без відриву від виробництва. Для того, щоб поступити на іншу спеціальність та отримати диплом магістра, треба лише успішно здати екзамени з фаху, а також з іноземної мови.