СНУ ім. В. Даля привітав першокурсників

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочався новий навчальний рік. Традиційно, в День знань біля корпусу університету відбулася посвята в студенти цьогорічних першокурсників. Під звуки студентського гімну «Gaudeamus» в.о. ректора, професор Ольга Поркуян вручила символічні студентський квиток та залікову книжку студентам-першокурсникам.
«Я бажаю, щоб навчання в університеті принесло вам ґрунтовні знання та великі професійні перспективи – відзначила у своєму зверненні до першокурсників в. о. ректора, професор Ольга Поркуян. – На жаль, цього року університет розпочинає свою роботу в складних умовах, але я впевнена, що ми з вами гідно витримаємо усі труднощі на шляху до знань!».
Першокурсники у свою чергу дали урочисту клятву бути гідними наслідувачами майже столітніх університетських традицій та старанно вчитися. Традиційно колективи університету подарували свою творчість студентам, викладачам та гостям свята. Ансамбль естрадної пісні університету виконав студентський гімн, а танцювальний колектив під керівництвом Марії Мірошникової подарував номер у стилі хіп-хоп. Свою майстерність вперше показав бітмейкер у реальному часі, студент четвертого курсу факультету хімічної інженерії технологічного інституту Юрій Чумак. Він виконав авторські композиції на своїй біт-машині. Фінальним акордом посвяти у студенти став запуск у небо синьо-жовтих кульок – як символу здійснення мрій та сподівань у новому навчальному році.
Нагадаємо, що за свою майже столітню історію Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля підготував близько 190 тисяч висококваліфікованих фахівців. Серед них – державні та політичні діячі, керівники підприємств, установ та організацій. З 2014-2015 навчального року університет здійснює освітню діяльність в місті Сєвєродонецьк.