СНУ ім. В.Даля приєднався до уроку англійської мови, що претендує на рекорд Гіннеса

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля долучився до наймасштабнішого в історії України та світу уроку англійської мови. Акцію організувала громадська організація GoGlobal спільно із Посольством Сполучених Штатів Америки в рамках Року англійської мови та Днів Америки в Україні.

У СНУ ім. В.Даля були залучені дві лекційні аудиторії, в яких зібралися мешканці Сєвєродонецька та околиць міста. Загальна кількість учасників уроку становила 310 осіб. Наймолодшому було 5 років і 10 місяців, а найстаршому – 74 з половиною років. Тобто розрив між старшим і молодшим учасником склав  69 років. Урок у присутності чотирьох спостерігачів проводили два викладачі університету – Тетяна Модестова і Наталія Барвіна. Технічній супровід заходу забезпечили вісім розпорядників і волонтери, які займалися технічним забезпеченням, відео, фотографією.

Масовий урок англійської пройшов у форматі розмовного клубу, під час якого вчителі ставили питання, а учасники відповідали на них, спілкуючись між собою. Завершився урок підсумковим тестом. Тривав урок 35 хвилин.

Нагадаємо, що 28 травня одночасно на 104 майданчиках у 55-ти містах українці вчили англійську під час наймасштабнішого в історії України та світу уроку англійської мови. За підрахунками організаторів, Україна має перевершити рекорд Книги рекордів Гіннеса. До цього найбільший урок іноземної мови відбувався в Німеччині й зібрав 6287 людей. Результати української акції будуть відомі орієнтовно за 2 місяці після того, як комітет Книги рекордів Гіннеса опрацює всі надані організаторами матеріали. Відео- та фотофіксація уроків, а також офіційні заяви незалежних спостерігачів слугуватимуть доказами для Книги рекордів Гіннеса.

20160530rekord4 20160530rekord7