СНУ ім. В.Даля реалізує концепцію Відкритого університету

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля розширює співробітництво у науковій сфері, а також планує з нового навчального року реалізацію програми подвійних дипломів. Перші домовленості про це досягнуто ректором СНУ ім. В.Даля професором Ольгою Поркуян.
Впровадження інноваційних форм та якісно нового змісту освіти заплановано в рамках концепції «Відкритого університету», яка реалізується у СНУ ім. В.Даля. Це дозволить студентам самостійно обирати зміст навчання, дасть поштовх для підвищення мобільності та вмотивованості всіх учасників навчального процесу. Концепція ставить на перше місце принципово високу якість навчання з максимальним використанням новітніх технологій.
«Як національний університет, ми повинні гнучко та швидко реагувати на потреби ринку праці, – відзначила ректор СНУ ім. В.Даля професор Ольга Поркуян. – Сучасні студенти – це нове покоління, яке має жагу до знань та потребує нових форм її донесення. Саме тому концепція Університету відкритого типу, яку ми реалізуємо, відрізняється принципово іншим підходом до передачі знань».
Першим з експериментальних майданчиків для впровадження сучасного формату освіти з нового навчального року може стати Інститут міжнародних відносин СНУ ім. В.Даля. Зокрема, програми підготовки, за якими здійснює навчання цей інститут (економіка, політологія, міжнародні відносини, туризм та готельне господарство) будуть розширені та доповнені. У планах також – видача подвійних дипломів із залученням інших структурних підрозділів університетів-учасників. Зокрема, в рамках реалізації цієї програми студенти матимуть змогу обрати другу спеціальність з широкого спектру технічних напрямів СНУ ім. В.Даля. Нововведення торкнеться і відділення підготовки іноземних громадян.