СНУ ім.В.Даля розпочав прийом документів від вступників

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля стартувала вступна кампанія. Для того, щоб взяти участь у конкурсному відборі на бюджетну основу, необхідно встигнути до 1 серпня подати пакет документів.

Цього року вступна кампанія в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля стартує 10 липня. Саме з цього дня прийматимуть документи від тих, хто бажає поповнити лави студентів одного з найбільших ВНЗ Луганщини. Для того, щоб взяти участь в конкурсному відборі необхідно надати: копію паспорта, атестат про повну середню освіту, додаток до атестата, сертифікати ЗНО за 2015 рік і 6 фотографій 3*4.

Однією з істотних змін цього року, являється те, що усім бажаючим вступити на денну форму необхідно встигнути подати документи не пізніше 1 серпня. Також до 31 липня ВНУ ім. В. Даля проведе усі співбесіди, вступні іспити та творчі конкурси.

Рейтинговий список абітурієнтів, що подають документи на рівень бакалавра, буде оприлюднені цього року 4 серпня. А визначитися з місцем навчання та подати оригінали документів для зарахування на бажане бюджетне місце необхідно встигнути до 8 серпня. Документи подаються особисто абітурієнтом. Зарахування і закриття усіх бюджетних місць відбудеться не пізніше 10 серпня.

Змінами до вступної кампанії цього року також передбачено, що абітурієнт може подати оригінали документів для участі в конкурсі на бюджетну форму навчання тільки одного разу. Тому слід заздалегідь замислитися про вибір пріоритетної спеціальності.