СНУ ім. В. Даля розвиватиме сферу соціальної роботи спільно з Манітобським університетом

Професор факультету соціальної роботи Манітобського університету (м. Вінніпег, Канада) Бредлі МакКензі вперше відвідав Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

У рамках візиту гість з Канади взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Соціальна відповідальність вищої освіти: доступність, якість, конкурентоспроможність» та обговорив з адміністрацією Далівського університету перспективні напрями співробітництва.

Бредлі МакКензі поділився з учасниками конференції досвідом роботи системи охорони дитинства та роботи з дітьми та родинами в США, Канаді та Австралії. Він підкреслив, що підтримка і допомога дітям, які стикаються з бідністю, насильством або страждають від фізичної чи моральної неповноцінності, – головне завдання сучасного суспільства. Також професор зазначив, що існуюча система роботи з дітьми не ідеальна: на його думку, необхідно приділяти максимум уваги профілактиці виникнення негативних ситуацій у родині, більше часу працювати з дітьми та підвищувати кваліфікацію соціальних працівників.

«Я дуже задоволений своїм візитом до Далівського університету і роботою конференції, але особливо мене вразила тісна робота університету та організацій, що надають соціальні послуги, – зазначив професор Бредлі МакКензі. – Ми поки що не маємо тісного контакту з вишами Східної України, але сподіваємося, що співпраця зі СНУ ім. В. Даля буде першим та успішним кроком до розвитку цього напряму».

За результатами офіційного візиту канадського професора були досягнуті попередні домовленості про спільну роботу СНУ ім. В. Даля та Манітобського університету. Серед пріоритетних напрямків співпраці – програми з обміну професорсько-викладацьким складом, студентами та фахівцями для навчання, проходження стажувань і підвищення кваліфікації, програми подвійних дипломів, проведення спільних наукових досліджень, а також випуск міжнародного наукового журналу в сфері соціальної роботи.