СНУ ім. В.Даля став активним учасником і організатором наукового фестивалю в Сєвєродонецьку

На один день Сєвєродонецьк перетворився на лабораторію. Вірніше, не весь, а лише його центральна частина, а ще точніше – в справжню «Лабораторію міста» громадська ініціатива "Дивовижні" перетворила колишні відкриті тенісні корти ДЮСШ-1. Звичайно ж, студенти та викладачі  університету не могли залишитися осторонь, тому взяли найактивнішу участь як у підготовці, так і в проведенні цього важливого для міста заходу.

Ярмарок винахідників, "Експериментаріум" з цікавими науковими дослідами, дослідження доступності Сєвєродонецька для людей з обмеженими можливостями та багато іншого були безпосередньо на відповідальності СНУ ім. В. Даля. І, здається, нам це вдалося! На залитому сонцем майданчику було дуже тісно від дітей і молоді із здивованими і палаючими очима. Ще б! Вони долучилися до світу науки, який, як виявилося, не такий уже й таємничий – варто тільки проявити інтерес. Сподіваємося, в цей день в місті з'явилися майбутні винахідники і вчені, адже велика дорога починається з маленького кроку.

"Велике спасибі команді Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля! Без них у нас нічого не вийшло б", – зізналася Марія Насєдкіна, лідер "Дивовижних".

"Мені дуже сподобалося, шкода, що я спізнився, тому не бачив все, що тут відбувалося. Обов'язково спробую себе в авіамоделюванні або спробую що-небудь винайти", – так відгукнувся про науковий фестиваль 11- річний сєвєродончанин Володимир.

Іншими словами – в Сєвєродонецьку було справжнє свято науки, в якому наш університет зіграв не останню роль.