СНУ ім. В. Даля став єдиним серед вишів Луганщини повноцінним партнером Еразмус Мундус

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля став першим вишем Луганської області, якому надано статус повноцінного партнера проекту Еразмус Мундус. Згідно з цим статусом, СНУ ім. В. Даля отримає повне фінансування для проведення проекту.

У 2013 році в Україні було відібрано 57 проектів Еразмус Мундус, партнерами яких стали 30 українських вищих навчальних закладів. Серед них – Далівський університет, який представляє на Луганщині проект «HERMES». Цей проект надає можливість студентам, викладачам та науковцям абсолютно безкоштовно навчатися або проходити стажування в найкращих університетах Болгарії, Естонії, Німеччини, Італії, Швеції, Вірменії, Азербайджану, Білорусії, та Грузії. «HERMES» триватиме протягом 4 років, а його загальне фінансування становитиме понад 2 мільйонів євро.

Нагадаємо, що Еразмус Мундус – це освітня програма Європейського Союзу, яка має на меті активізацію міжнародного співробітництва, підвищення мобільності серед студентів, викладачів та науковців, розвиток міжнародних контактів ВНЗ.  Програма була відкрита у 2004 році для країн, які не стали членами Європейського Союзу.

Прийом заявок на участь у програмі «HERMES» розпочнеться у вересні 2013 року. За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародного співробітництва СНУ ім. В. Даля (кв. Молодіжний, 20а, 1 корпус, кім. 138; тел.: (0642) 41-75-47).

Підготувала:  Наталія Осичнюк