СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» розвивають співробітництво

В межах співпраці СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» (м. Рубіжне) викладачі та аспіранти факультету інженерії взяли участь у круглому столі із керівництвом підприємства.

Метою зустрічі був розвиток відносин та пошук можливих шляхів для співробітництва. ТОВ НВП «Зоря» (м. Рубіжне) представляли директор з персоналу Ольга Глушень, директор з виробництва Сергій Єфімов, директор з якості Марина Долгих, начальник НТЦ Євген Кузнєцов, головний технолог Євген Мамец, начальник виробничо-диспетчерського відділу Ольга Єфімова, начальник відділу розвитку Тетяна Хлякіна.

Головний меседж керівників «Зорі» – необхідно шукати та розвивати механізми стимулювання молодих спеціалістів до роботи та кар’єрного зростання на підприємстві, а також компроміс поміж промисловим виробництвом та вищою освітою як в питаннях теоретичної підготовки спеціалістів, так і в практичній підготовці, і в наукових дослідженнях.

Від СНУ ім. В. Даля участь у дискусії взяли викладачі кафедр хімічної інженерії та екології, машинознавства і обладнання промислових підприємств. Вони розповіли про останні зміни в системі вищої освіті, про тенденції розвитку освіти в бік збільшення частки наукової та творчої роботи студентів.

Викладачі зазначили, що сьогодні можливість проходження студентами практики на успішно діючому підприємстві є надзвичайно важливою для їх становлення як кваліфікованих фахівців.

Зустріч вийшла продуктивною. Сторони намітили можливі шляхи подальшої співпраці. В найближчій перспективі – запуск школи молодих технологів для студентів СНУ ім. В. Даля на базі навчального центру «Зорі», а також вручення іменних стипендій для найкращих студентів, що обрали для дипломного проектування теми стосовно виробництв підприємства.

Навіть кафедра легкої промисловості, здавалось би, далека від хімічного виробництва, знайшла цікаву для себе тему – участь у розробці спецодягу.

Сторони залишились задовільненими результатами круглого столу. Після закінчення дискусії підприємство організувало ознайомчу екскурсію для викладачів по деяким виробництвам.