СНУ ім. В. Даля у Дні Європи відкриє парк

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відзначить Дні Європи в Луганській області в 2016 році низкою заходів.

Почнеться святкування 18 травня о 10.00 в аудиторії 101 навчального корпусу, де відбудеться круглий стіл «Людський розвиток країн Європи» за підтримки СНУ ім. В. Даля, ЛФ ІЕППД НАН України та Луганського відділення Спілки економістів України.

Того ж дня 18 травня о 12.00 в аудиторії 101 навчального корпусу бажаючі зможуть спробувати свої знання у Євровікторині «Погляд молоді у майбутнє», організоване співробітниками університету.

Продовжиться святкування 20 травня. О 12.00 у Міському палаці культури. Глядачі зможуть подивитися «Європейське містечко» з різноманітними виставами за участю міст і районів області, СНУ ім. В. Даля, Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, громадських та міжнародних організацій Луганщини.

Крім культурної програми від творчих колективів, відбудеться конкурс малюнків та фото за підтримки ПРООН та громадських організацій.  Крім того, учасників чекають майстер-класи творчих майстрів та ігрові конкурси і вікторіни, які проводитимуться Сєвєродонецьким міським Центром дитячої та юнацької творчості, громадськіми та міжнародними організаціями. А СНУ ім. В. Даля запропонує майстер-клас писанок з елементами орнаментів європейських країн.

Далі у програмі гостей чекатиме «Енергозбереження у побуті – досвід європейських країн», який підготовив СНУ ім. В. Даля та євроквест від Ресурсного центру зі сталого розвитку «Цілі розвитку тисячоліття», організований СНУ ім. В. Даля за підтримки ПРООН.

І завершальною родзинкою святкування стане Відкриття парку «Фієста» до Дня Європи, яке відбудеться  21 травня о 12.00 за адресою місто Сєвєродонецьк, вулиця Об’їзна.

Студенти, викладачі, співробітники та кожний бажаючий може приєднатися у ці дні до святкування та чудово відзначити Дні Європи 2016.