Print

СНУ ім. В.Даля – учням сєвєродонецьких шкіл

 

Інститут економіки і управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля виступає партнером у реалізації освітнього проекту для учнів 7-11 класів малих міст України «Відкривай Україну». Метою проекту є створення середовища для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть неохідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті. В Сєвєродонецьку беруть участь у проекті 6 шкіл.

Доценти кафедри економіки і підприємництва Олег Бірюков та Олена Хандій разом із сотнями волонтерів і організаціями-партнерами створюють умови для навчання, практичного втілення та презентації проектів громаді, представникам бізнесу, місцевій владі та всім зацікавленим у розвитку молоді України! У січні завершується 1-й етап проекту, під час якого учасники мали реалізувати проект, спрямований на вирішення проблем у власній школі.

В кінці січня куратори проекту були запрошені у м. Київ для підведення підсумків 1-го етапу та обговорення реалізації 2-го етапу і організації проведення півфіналу. На зустрічі з обласними і регіональними кураторами проекту «Відкривай Україну» були вручені Подяки за неймовірний вклад в проект на 1-му етапі – Олегу Бірюкову як обласному куратору, Олені Хандій як міському куратору.

Всі учасники зустрічі пройшли тренінг за темою: «Піар, тайм-менеджмент, івент-менеджмент та фандрейзинг», оскільки навчаються проектному менеджменту та фандрейзингу не тільки школярі, а і їхні куратори, маючи змогу відразу застосовувати свої знання на практиці під час організації фестивалю. У 8 обласних містах України в кінці травня одночасно відбудеться фестиваль-півфінал проекту «Відкривай Україну», на якому діти презентують свої міські проекти – результат проходження 2-го етапу.