СНУ ім. В. Даля увійшов до двадцятки найкращих українських вишів

За результатами чергового рейтингу Webometrics Ranking of World’s Universities, що визначає показники присутності університетів в мережі Інтернет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля став єдиним вищим навчальним закладом Луганщини, що увійшов до ТОП-20 українських ВНЗ.

У 2013 році до міжнародного рейтингу Webometrics увійшло більше 21 тисячі університетів зі всього світу. У загальному рейтингу Далівський університет покращив свої показники, піднявшись з 2530 місця на 2528. А в національному – посів двадцяту сходинку серед 311 проаналізованих українських ВНЗ, обійшовши інші луганські виші.

Зазначимо, що за останні п’ять років проведення рейтингу показники СНУ ім. В. Даля значно зросли. У 2009 році Далівський університет посів 5590 місце серед вишів світу, а в 2013 році – покращив результати більше, ніж на три тисячі пунктів. У чотирьох останніх випусках Webometrics СНУ ім. В. Даля входить до ТОП-20 українських вишів.

Нагадаємо, що рейтинг Webometrics Ranking of World’s Universities складає дослідницька група Лабораторії кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії двічі на рік з 2004 року. У процесі формування рейтингу враховується змістовна та інформаційна активність сайту навчального закладу. Головною метою Webometrics, за словами його організаторів, є стимулювання навчальних закладів і студентів до інтернет-присутності.

Підготувала Наталія Осичнюк