СНУ ім. В.Даля вчетверте приймає учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з політології

Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія» для всіх вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, де політологія не є спеціальністю.

Наказом Міністерства освіти та науки України Далівський університет був призначений головним для проведення цієї олімпіади четвертий рік поспіль. Політологічна наукова школа університету визнана провідною і сильною в цьому плані. Цього року в другому етапі взяли участь більше 60 студентів різних спеціальностей з 22 вищих навчальних закладів. Переможці першого туру з`їхалися з різних куточків України: Львова, Рівного, Вінниці, Херсона, Переяслава-Хмельницького, Києва, Одеси, Ялти, Сум, Дніпропетровська, Донецька, Харкова, Запоріжжя й інших міст. Луганськ представляв тільки один виш міста.

«Участь у олімпіаді такої кількості студентів з багатьох міст України свідчить про популярність і попит політології як навчальної дисципліни і спеціальності, – підкреслила Голова оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія» проректор з науково-педагогічної роботи професор Галина Щедрова. – Адже практична спрямованість нових політологічних знань сприяє реформуванню політичної системи нашого суспільства. Сьогодні ці знання потрібні нашій державі, щоб мінімізувати кризові явища і реалізувати одвічне устремління нашого народу жити в демократичній країні. Дуже гарно, що студенти, які навчаються на інших спеціальностях, сумлінно вивчають політологію і формують нову політичну культуру. За цими студентами майбутнє нашої країни».

Завдання олімпіади мали творчу й логічну спрямованість: написання есе на злободенну тему й питання з програми загальної політології. Переміг студент факультету бізнес-управління Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» Олександр Кащавцев. За друге місце були нагороджені студенти факультету фінансів і банківської справи Київського національного торгово-економічного університету Юрій Чавалюк і факультету соціології й управління Запорізького національного університету Денис Єськов. Третє місце зайняли студенти з Харкова, Луганська й Львова. Три учасники олімпіади заохочені за оригінальне виконання творчого завдання.

Всі учасники олімпіади відвідали Музей історії й досягнень університету, художні й фотовиставки, присвячені ювілею вузу, зробили екскурсію містом, організовану студентами-далівцями спеціальності «Політологія» і одержали грамоти учасників II-го туру.