Для СНУ ім. В. Даля відкрито безкоштовний доступ до електронних даних платформи EBSCO

Майже 200 закладів вищої освіти (у тому числі СНУ ім. В. Даля) та наукових установ можуть використовувати безкоштовний доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO з жовтня до грудня 2021 року.

Доступ змогли отримати ЗВО та наукові установи, які у серпні цього року надіслали до Міністерства освіти і науки відповідні заявки (серед них і СНУ ім. В. Даля).

Докладна інформація про налаштування безкоштовного тестового доступу до баз даних EBSCO доступна на сайті Державної науково-технічної бібліотеки України.

Після завершення пробного періоду МОН буде проаналізовано статистику використання електронних ресурсів, яка в подальшому буде врахована при передплаті доступу до електронних баз даних наукової інформації за кошти державного бюджету.

Окрім того, компанією EBSCO Information Services заплановано провести серію вебінарів для українських вчених. Учасники отримають інформацію про наявні ресурси платформи EBSCO дізнаються як здійснювати пошук необхідної інформації, цитувати статті, зберігати їх у обліковому записі Google Drive, експортувати метадані в Zotero або Mendeley, та які переваги дає використання облікового запису My EBSCOhostЗаплановано проведення чотирьох вебінарів «Познайомтесь з академічними базами даних EBSCO!» («Meet EBSCO academic databases!») українською та англійською мовами.

До участі запрошуються вчені ЗВО та наукових установ, аспіранти, студенти, а також бажаючі використовувати електронні бази даних EBSCO для проведення досліджень. Вебінари відбудуться на платформі ZOOM.

Для участі необхідно попередньо зареєструватися:
· 19 жовтня 2021 року, 14:00 – (англійською мовою)
· 21 жовтня 2021 року, 13:00 – (українською мовою)
· 26 жовтня 2021 року, 13:30  – (українською мовою)
· 27 жовтня 2021 року, 14:30  – (англійською мовою)

Довідка.
Платформа EBSCO об’єднує бази даних повнотекстової інформації з різних галузей та напрямів досліджень. Колекція баз даних EBSCO задовольняє дослідницькі потреби користувачів в університетах, медичних установах, бізнес-корпораціях, урядових структурах і бібліотеках. Доступ здійснюється через дослідницьку платформу EBSCOhost.

Інфо з mon.gov.ua

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!