СНУ ім. В. Даля відкрив двері для майбутніх абітурієнтів

Хлопці та дівчата з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, районів Луганської та Донецької областей разом з батьками зібралися у СНУ ім. В.Даля на традиційному заході – Дні відкритих дверей.

Університет є одним із найпопулярніших і найпрестижніших вищих навчальних закладів  нашого регіону, тут можна не тільки досконало опанувати фах, а й реалізувати свій науковий потенціал, розкрити таланти й обдарування, зазначила у привітальному слові ректор СНУ ім. В.Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян і запросила присутніх поповнити ряди славетної спільноти далівців.

Відповідальний секретар Приймальної комісії СНУ ім. В.Даля Сергій Митрохін детально розповів присутнім про умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, особливості вступу до СНУ ім. В.Даля як переміщеного вишу.

Студенти Університету з різних курсів і факультетів/інститутів розповіли присутнім про переваги навчання саме у СНУ ім. В.Даля, підтвердили на власних прикладах справедливість слогану вишу «Твій шлях до успіху починається тут!».

Побороти свої комплекси і стати лідером студентської спільноти, реалізувати свої ідеї разом з однодумцями, зберегти гроші батьків – обрати місце за державним замовленням у Сєвєродонецьку замість навчання за контрактом у Києві і не пошкодувати про це рішення, скористатись можливістю для студентів Університету і попрацювати під час канікул у відомій турецькій туристичній фірмі трансферменами, і отримати у 19 років зарплатню в іноземній валюті, брати участь у всеукраїнських і закордонних конференціях, практиках, програмах академічних обмінів, бути в центрі громадського життя області – все це про далівців. Їхній шлях до успіху, дійсно, розпочався тут!

Майбутні абітурієнти і їхні батьки також мали змогу детальніше поспілкуватися з керівництвом Університету і отримати відповіді на усі запитання. Адже вибір професії – один із найважливіших етапів у житті, і від правильності рішення залежить подальший особистий розвиток молодої людини.