СНУ ім. В. Даля відновлює практику читання лекцій студентам запрошеними провідними фахівцями

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля для студентів інституту економіки та управління відбулася лекція голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз. На заході також були присутні начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Луганській області Ірина Кулманакова, ректор університету Ольга Поркуян, проректор Андрій Федоров, викладачі, представники органів студентського самоврядування.

Протягом півтори години голова ДКСУ розповідала про організацію, завдання та методи бюджетного планування, про сучасні інструменти та механізми фінансування державних установ, здійснила презентацію системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство». Особливу увагу присутніх Пані Тетяна акцентувала на реалізації Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та питаннях щодо фінансування об’єднаних територіальних громад. Лекція супроводжувалась великою кількістю прикладів з практичного досвіду функціонування ДКСУ та торкалась багатьох актуальних проблем.

Наприкінці зустрічі Тетяни Слюз надала відповіді на питання, що виникли по ходу лекції, та запросила студентів влаштовуватися на роботу до підрозділів ДКСУ та спробувати свої сили на цьому поприщі.