СНУ ім. В. Даля відвідає делегація зі США

У середу, 29 травня, до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з офіційним візитом завітають Посол США в Україні Джон Теффт та помічник аташе з питань освіти та обмінів Артур Так Еванс.

У програмі візиту – зустріч з представниками адміністрації вишу, екскурсія по університету, відвідування Музею історії та досягнень СНУ ім. В. Даля. Також заплановані зустріч та спілкування зі школярами – учасниками програми «Access».

«Access» – програма стипендій, що надає можливість учням Луганська  із малозабезпечених сімей вивчати англійську мову протягом двох років за комунікативною методикою і з використанням американських навчальних посібників. Вона передбачає заняття з англійської мови, участь у громадських та культурних заходах, а також інтенсивні літні мовні школи. Заняття проходить на базі СНУ ім. В. Даля за підтримки Посольства США в Україні.

Початок роботи делегації о 9:30 в Музеї історії та досягнень СНУ ім. В. Даля (1 корпус).