СНУ ім. В. Даля вперше після переселення провів урочистості на площі Перемоги

Ранок 1 вересня зустрів прохолодою студентів і викладачів Східноукраїнського національного університета імені Володимира Даля. Однак ця обставина зовсім не охолодила радість людей, причетних до навчального року: викладачів, співробітників і, звісно ж, студентів, які тільки поступили. Для них і готувалося це урочисте свято – щоб вони відчули себе частинкою найбільшого вишу Луганщини.

Посмішки разом з яскравим осіннім сонцем створили відповідну атмосферу свята. Самі урочисті збори пройшли без звичного для таких заходів пафосу, все було дуже демократично і молодіжно.

IMG_0004

Були музика, пісні, танці, а єдиним з виступаючих була ректор університету Поркуян Ольга Вікторівна, яка дала перші необхідні настанови новачкам. Загалом, вийшов легкий старт навчального року, який, сподіваємося, теж буде легким як для студентів, так і для викладачів нашого університету.

ГИМН

ПОРКУЯН