СНУ ім. В. Даля вперше відвідали активісти французької громадської організації

Одинадцять представників Асоціації франко-української дружби «Барвінок-Франція» (паризький регіон) відвідали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

СНУ ім. В. Даля співпрацює з організацією «Барвінок-Франція» більше чотирьох років. За цей час були організовані культурні та освітні студентські обміни, а представники керівництва Асоціації відвідували Далівський університет. Цього разу виш вперше відвідали активісти організації.

У рамках офіційного візиту французька делегація на чолі з президентом Асоціації Наталі Діваре відвідали Музей історії та досягнень СНУ ім. В. Даля, студентський навчально-виховний центр «Україна і світ», виставковий зал «Оберіг духовності» та Міжнародну кафедру ЮНЕСКО «Духовно-культурні цінності виховання та освіти». Гості Далівського університету змогли ознайомитися з історією створення та розвитку вишу, науковими розробками його вчених, творчими роботами студентів і викладачів. Серед учасників французької делегації найбільшу зацікавленість викликали життя і творчий шлях Володимира Даля, а також інновації, запропоновані далівцями у сфері транспортних технологій.

У другій частині візиту французькі гості зустрілися зі студентами та викладачами двох кафедр філологічного факультету СНУ ім. В. Даля – теорії і практики перекладу германських і романських мов та педагогіки. Учасники зустрічі обговорили особливості української та французької освітніх систем, проблеми і перспективи молоді обох держав, а також цінність досвіду культурного та освітнього обміну між країнами.