СНУ ім. В.Даля втретє приймає учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з політології

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія» для всіх вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, де політологія не є спеціальністю.

Наказом Міністерства освіти та науки України Далівський університет був призначений головним для проведення цієї олімпіади на три роки. Політологічна наукова школа університету визнана провідною і сильною в цьому плані.

На третій рік проведення олімпіади кількість її учасників зросла: у другому етапі взяли участь 62 студента з 31 вищого навчального закладу. В минулому році було 57 учасників з 29 вишів. В олімпіаді взяли участь студенти різних спеціальностей: філософи, юристи, економісти, представники технічних напрямків підготовки тощо. Переможці першого туру з’їхалися з різних куточків України: Донецька, Харкова, Львова, Рівного, Одеси, Дніпропетровська, Києва, Черкас, Ніжина, Тернополя, Умані, Луцька, Переяслів-Хмельницького та ін. Луганськ представляли три найбільші вузи міста.

«Участь у олімпіаді такої кількості студентів з багатьох міст України свідчить про популярність і попит політології як навчальної дисципліни і спеціальності, – підкреслила Голова оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія» проректор з науково-педагогічної, соціальної та виховної роботи професор Галина Щедрова. – Адже практична спрямованість нових політологічних знань сприяє реформуванню політичної системи нашого суспільства. Сьогодні ці знання потрібні нашій державі, щоб мінімізувати кризові явища і реалізувати одвічне устремління нашого народу жити в демократичній країні. Дуже гарно, що студенти, які навчаються на інших спеціальностях, сумлінно вивчають політологію і формують нову політичну культуру. За цими студентами майбутнє нашої країни».

Завдання олімпіади містили тестові та логічні питання з політології. Переміг студент факультету менеджменту Харківської національної академії міського господарства Костянтин Штонденко. За друге місце були нагороджені студенти Харківського національного економічного університету Ігор Бобришев, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Іванна Хомич та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Коптева. Третє місце посіли студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Дмитро Поляков, Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського Катерина Пегза та Київського національного торговельно-економічного університету Олександр Міроненко. П’ять учасників олімпіади заохочені за творче оригінальне виконання конкретних завдань.

Всі учасники олімпіади відвідали Музей історії та досягнень університету і отримали грамоти переможців I-го туру.