СНУ ім. В.Даля визнано кращим навчальним закладом з постановки наукової роботи серед студентів

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля активно брали участь у П’ятому Всеукраїнському конкурсі наукових робіт серед студентської молоді 2009 року.

За результатами конкурсу Далівський університет був визнаний Національною конфедерацією профспілок України кращим навчальним закладом з постановки наукової роботи серед студентів.

Студентка юридичного факультету Яна Гуменюк перемогла на цьому конкурсі з науковою роботою «Жіноча еліта у мистецтві сучасної України».

21 травня в Києві відбудеться святкове офіційне підведення підсумків конкурсу з презентацією переможцями наукових робіт, їх обговоренням, обміном інформацією між учасниками заходу та урочистим врученням дипломів, нагород і збірника робіт.