СНУ ім. В.Даля визнаний лідером сучасної освіти

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на щорічній Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2010» нагороджений Золотою медаллю у номінації «Упровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику» та Почесним дипломом «Лідер сучасної освіти». В виставці взяли участь близько 500 експонентів.

Крім навчальних закладів всіх рівнів акредитації в виставці взяли участь організації, що займаються розробкою сучасних засобів навчання та духовні вищі навчальні заклади. Навчальні заклади презентували нові технології і методики навчання, новації у моніторингу якості знань, сучасну навчально-методичну літературу, демонстрували технічні засоби навчання, комп’ютерні програми, мультимедійні розробки, обмінювалися досвідом модернізації системи освіти та упровадження досягнень педагогічної науки в освітню практику. У рамках програми роботи виставки Далівський університет прийняв участь у декількох запропонованих номінаціях.

Як підкреслив у своєму виступі на відкритті виставки Василь Кремень, такі заходи дають чудову можливість продемонструвати свої напрацювання й досягнення усім освітянам держави, почути оцінку та зауваження тих, хто безпосередньо впроваджує освітні інновації у навчальний процес.

Почесні дипломи отримали ряд викладачів Далівського університету, які представили свої розробки на виставці. Це – доценти Наталія Каліненко, Антон Велігура, Едуард Жаріков, Тетяна Морозова, Аліна Борзенко-Мірошніченко, професори Валентин Рач, Валерій Дядичев, Султан Рамазанов, старші викладачі Григорій Медведєв, Лариса Ракова та інші. Значний внесок у цю перемогу здійснили кафедри економічної кібернетики, іноземних мов, комп`ютерних наук, управління проектами та економічної статистики, підйомно-транспортної техніки як розробники значної кількості мультимедійних підручників, навчальних комп’ютерних програм та інших освітніх інновацій.