Print

СНУ ім. В.Даля вже вдруге визнаний лідером сучасної освіти з початку року

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасні навчальні заклади – 2010» нагороджений Золотою медаллю у номінації «Упровадження здобутків педагогічної науки в практику підготовки фахівців у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації» та Дипломом гран-прі «Лідер вищої освіти України».

У виставці взяли участь понад 400 навчальних закладів усіх рівнів акредитації та вітчизняні й закордонні організації, що займаються розробкою сучасних засобів навчання. На відкритті виставки у своєму виступі Президент Академії педагогічних наук Василь Кремень відмітив, що такі заходи дають освітянам чудову можливість професійного спілкування з проблемних питань сучасного навчально-виховного процесу, можливість продемонструвати свої інноваційні напрацювання й досягнення.

На виставці СНУ ім. В.Даля презентував новітні технології та методики навчання, досвід у впровадженні досягнень педагогічної науки у підготовку молодших спеціалістів, напрацювання в області компетентнісного підходу в освітній діяльності, в науковій роботі з проблемних питань педагогічної науки, зокрема в розробці національних рамок кваліфікацій.

У рамках програми виставки був проведений рейтинговий конкурс за основними напрямами освітньої діяльності вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації за декілька останніх років. За результатами конкурсу Далівский університет на рівні з провідними університетами України був нагороджений Дипломом гран-прі «Лідер вищої освіти України». А в номінації «Упровадження здобутків педагогічної науки в практику підготовки фахівців в ВНЗ І-ІІ рівня акредитації» був нагороджений Золотою медаллю.

Почесними дипломами виставки нагороджені Коледж університету, Хіміко-механічний технікум, Технологічний інститут, факультет комп’ютерних наук, факультет інноваційної економіки і кібернетики, кафедри психології, економічної кібернетики, адміністрування. Ряд викладачів, які найбільш активно представили свої розробки на даній виставці, були нагороджені Почесними дипломами. Це професори Валерій Дядичев, Валентин Рач, Султан Рамазанов, Вікторія Третьяченко, доценти Наталія Каліненко, Володимир Краснопольський, Антон Велігура, Аліна Борзенко-Мірошніченко, Лариса Ракова, асистенти Олег Бірюков, Антонян та інші. Значний вклад в цю перемогу внесли кафедри економічної кібернетики, іноземних мов, комп`ютерних наук, управління проектами та економічної статистики, як розробники значної кількості мультимедійних підручників, навчальних комп’ютерних програм та інших освітніх інновацій.

Якість освіти та наукова діяльність університету постійно підтверджується чисельними дипломами та грамотами на різного рівня виставках та конкурсах. За період протягом 2004 – 2010 років на міжнародних виставках «Сучасна освіта в Україні» університет нагороджений п’ятьма золотими та двома срібними медалями. Крім того, на цих виставках університету останні чотири роки присуджується почесне звання «Лідер сучасної освіти». На ІІ – ІV міжнародних салонах винаходів та нових технологій «Новий час» отримано три золоті медалі за наукову й інноваційну діяльність.