СНУ ім. В.Даля запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

У суботу 16 лютого у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбудеться подвійний День відкритих дверей. Факультет систем рейкових комунікацій запрошує абітурієнтів та їх батьків об 11.00 до 308 аудиторії 5-го корпусу. Факультет менеджменту у свою чергу чекатиме на своїх відвідувачів об 11.00 в 321 аудиторії 12-го корпусу.

Факультет систем рейкових комунікацій презентує такі свої кафедри, як кафедра залізничного транспорту (напрям: рухомий склад залізниць), кафедра організації перевезень та управління залізничним транспортом (напрям: транспортні технології), кафедра метрології (напрями: метрологія інформаційно-вимірювальні технології; метрологія, стандартизація та сертифікація), кафедра двигунів внутрішнього згорання (напрям: машинобудування) та кафедра гідродинаміки (напрямки: інженерна механіка та механіка). Широкий спектр спеціальностей представлений на цих кафедрах не залишить байдужими тих абітурієнтів, які планують пов’язати свою майбутню кар’єру з сучасною транспортною індустрією.

Факультет менеджменту включає у себе кафедри адміністрування, менеджменту та економічної безпеки та кафедру менеджменту зовнішньої економічної діяльності. Тут проходить підготовка фахівців за такими спеціальностями: менеджмент організацій, менеджмент зовнішньої економічної діяльності, адміністративний менеджмент, управління вищими навчальними закладами та інші.

У програмі Дня відкритих дверей: знайомство зі спеціальностями факультетів та умовами прийому на денну, заочну та прискорену форми навчання, зустріч з викладачами та студентами.

Підготувала : Ірина Лебедь