СНУ ім. В.Даля запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

У суботу, 17 грудня у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей.

Початок о 11:00 в актовій залі першого корпусу. Представники адміністрації, декани факультетів, співробітники приймальної комісії розкажуть про особливості правил прийому в 2012 році. Індивідуальну консультацію з питань вступу можна отримати в консультаційному пункті приймальної комісії, який розташований в кабінеті № 142 першого корпусу.

Також гості університету зможуть дізнатися про історію вузу та його традиції, про факультети і спеціальності. У рамках дня відкритих дверей всі охочі можуть відвідати музей «Історії і досягнень університету», і звичайно, побачити концерт за участю кращих студентських творчих колективів – «Світанок України», «Пульс» та інші. Після концерту всі бажаючі можуть пройти в навчальні корпуси, щоб познайомитися зі спектром спеціальностей, які пропонує університет, поспілкуватися з деканами, завідувачами кафедр і студентами.