СНУ ім. В. Даля запрошує на конференцію з питань оподаткування

Кафедра оподаткування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує науковців, аспірантів та студентів до участі у засіданні Круглого столу з проблем оподаткування та в роботі V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Бюджетно-податкова політика України до і після АТО на Донбасі», що відбудеться 20 листопада 2014 року на сайті www.taxation.lg.ua.
Учасники конференції обговорюватимуть постулати минулого та перспективи здійснення бюджетно-податкової політики, напрями подолання фінансового розбалансування економіки, шляхи налагодження результативного діалогу на всіх рівнях державного управління, інтеграційні процеси, комунікаційні зв’язки та трансформаційні процеси держави. Для участі в науковому заході необхідно до 20 листопада 2014 року надіслати (в електронному варіанті) на адресу оргкомітету заявку на участь, тези доповідей та копію квитанції про сплату організаційного внеску. Матеріали можуть бути представлені українською (для громадян України), російською (для громадян країн СНД), англійською (для громадян інших країн) мовами.
За результатами роботи конференції на сайті www.taxation.lg.ua будуть опубліковані тези доповідей учасників. Також учасники конференції можуть подати статті до публікації у фаховому виданні – науково-виробничому журналі «Часопис економічних реформ». За підсумками роботи Круглого столу планується видання колективної монографії.
Додаткову інформацію щодо участі в конференції та Круглому столі можна отримати, звернувшись за електронною поштою: info@taxation.lg.ua

Завантажити детальну інформацію