СНУ ім. В. Даля запрошує школярів до участі в олімпіаді з фізики

На базі кафедри фізики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 14 квітня 2013 відбудеться олімпіада з фізики, приурочена до 100-річчя створення Нільсом Бором квантової теорії будови атома.

До участі запрошуються учні 11 класів загальноосвітніх закладів Луганська. Олімпіада проводиться в один етап. Конкурсні завдання будуть відповідати програмі курсу фізики основної загальної та середньої (повної) загальної освіти. Робочою мовою інтелектуального змагання є російська.

У день проведення олімпіади для школярів буде організовано екскурсію науковими лабораторіями кафедри фізики Далівського університету. Реєстрація учасників розпочнеться о 10:00 14 квітня в 211 аудиторії 11 корпусу СНУ ім. В. Даля. Підсумки олімпіади та імена переможців будуть оголошені 21 квітня.

Основною метою проведення олімпіади є виявлення і розвиток в учнів творчих здібностей та інтересу до науково-дослідницької діяльності, створення необхідних умов для підтримки обдарованих дітей, розповсюдження і популяризація наукових знань серед молоді.

Додаткову інформацію щодо олімпіади можна отримати за адресою: м. Луганськ, вул. Ватутіна, 1а (СНУ ім. В. Даля, 11 корпус, к. 209) або за телефоном: (0642) 50 – 08 – 26.