СНУ ім. В. Даля запрошує студентів філологічного факультету до участі в конкурсі

Філологічний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує студентів філологічного факультету до участі у конкурсі поетичного перекладу. Він проводиться з 30 листопада 2012 року до 12 грудня 2012 року у рамках лінгвокультурного проекту «Переклад як феномен пізнання і культури».

Організатором конкурсу є кафедра теорії і практики перекладу германських і романських мов філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Конкурс проводиться на найкращий поетичний переклад з англійської, німецької, французької мов на українську та російську мови; з української та російської мов на англійську, французьку, німецьку мови. До участі запрошуються студенти філологічного факультету.

Кожен конкурсант може взяти участь в одній або декількох номінаціях. Всього їх дев’ять. За кожною з номінацій журі визначить трьох переможців. До складу журі входять викладачі кафедри теорії і практики перекладу германських і романських мов філологічного факультету СНУ ім.В.Даля.

Для участі у конкурсі необхідно до 30 листопада 2012 року в електронному вигляді надіслати анкету та текст перекладу (одного або більше).

Вимоги до конкурсних робіт і критерії оцінки:

1.Переклади, направлені на конкурс, повинні бути авторськими, являти собою самостійний оригінальний переклад (переклад здійснений за допомогою програм-перекладачів не допускається).

2.Переклади надаються у форматі, набрані через 1,5 інтервал, Times New Roman 14 кегель, на цифрових носіях та у роздрукованому вигляді.

3.Текс не повинен містити ніяких позначок, підкреслень або написів.

4.Перед текстом перекладу вказати прізвище, ім’я та по-батькові автора, курс, групу.

5.Учасники конкурсу направляють виконані переклади та заявку на електронну адресу poetry2012@mail.ru

Анкета учасника повинна мати вигляд :

1. Прізвище, ім’я, по-батькові.

2. Курс, група.

3. Телефон.

4. E-mail.

Результати будуть оголошені 12 грудня 2012 року. За підсумками конкурсу перекладу планується видання збірки перекладів. Кращі роботи будуть представлені на сайті університету http://www.snu.edu.ua

Перелік номінацій:

Номінація 1 – Переклад вірша з англійської мови на українську, російську мови.

Номінація 2 – Переклад прозового твору з англійської мови на українську, російську мови.

Номінація 3 – Переклад вірша з української мови на англійську, французьку, німецьку мови.

Номінація 4 – Переклад вірша з російської мови на англійську, французьку, німецьку мови

Номінація 5 – Переклад прозового твору В.Даля з російської мови на англійську.

Номінація 6 – Переклад вірша з французької мови на українську, російську мови.

Номінація 7 – Переклад прозового твору з французької мови на українську, російську мови.

Номінація 8 – Переклад вірша з німецької мови на українську, російську мови.

Номінація 9 – Переклад прозового твору з німецької мови на українську, російську мови.