СНУ ім. В. Даля зібрав священослужбовців усіх конфесій для обговорення розвитку духовної культури молоді

За ініціативою кафедри релігієзнавства філософського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся круглий стіл з представниками всіх конфесій на тему «Духовна культура».

Науковців і студентів Далівського університету хвилює духовний стан суспільства. За думкою організаторів зустрічі, духовна культура насамперед має вираз у мистецтві: зображальній майстерності, літературних і музичних творах тощо. Унікальність круглого столу полягає в тому, що в рамках зустрічі надавалася можливість представникам різних релігійних напрямів презентувати специфіку і смисловий зміст їх духовного досвіду через творчість. В зустрічі взяли участь представники Православної і Римо-Католицької Церков, мусульманської і іудейської общин, поети, письменники, студенти і викладачі університету.

Гості вечора з захопленням слухали спів дитячого хору Луганської православної класичної гімназії «Ковчег». Письменник, член Національного союзу журналістів, член Міжнародної спілки письменників Іван Морозов своєю промовою змусив присутніх задуматися над співіснуванням життя і смерті. Викладач граматики арабської мови Олександр Сечін показав яскраві приклади мусульманської каліграфії.

«Криза, що зараз панує, має не економічну, а культурну основу, – відзначив у вступному слові завідуючий кафедрою релігієзнавства професор Володимир Ісаєв. – Вихід з кризи передбачає відповідно високий духовний рівень людини. А найвищою планкою духовності є релігійна культура, оскільки вона надає вихід на абсолютні цінності».