СНУ ім. В. Даля зміцнює наукові та творчі зв’язки з громадами Луганської області

Представники СНУ ім. В. Даля у особі проректора з наукової роботи Олексія Целіщева та декана Факультету інженерії Сергія Кудрявцева  долучилися до вирішення важливих для Луганщини завдань. Робоча зустріч із керівництвом Старобільської районної державної адміністрації відбулась з метою розбудови співпраці в вирішенні екологічних проблем, пов’язаних із станом водних ресурсів, та підготовки висококласних фахівців для потреб громад.

У ході зустрічі відбулось підписання меморандуму, метою якого є організація співпраці для визначення та забезпечення ефективної реалізації заходів із вивчення та пошуку шляхів покращення екологічного стану річки Айдар.

Також адміністрація СНУ ім. В. Даля звернулася до Старобільської районної державної адміністрації із листом-пропозицією долучитись до експерименту із підготовки фахівців за дуальною формою навчання за спеціальностями 133 – Галузеве машинобудування та 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка на підприємствах Старобільського району. Було обговорено переваги дуальної форми навчання для студентів та роботодавців і можливості її впровадження з урахуванням специфіки окремих підприємств.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!