СНУ ім. В.Даля знов показав високі результати у національному рейтингу «Топ 200 Україна»

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля вкотре підтвердив високі показники своєї академічної діяльності, зв'язки з ринком праці та активну участь в міжнародних проектах, повідомляє euroosvita.net.

Університет потрапив до числа п'ятдесяти лідерів української вищої освіти, покращив свої минулорічні показники якості науково-педагогічного потенціалу  і якості навчання, а за показником «Індекс міжнародного визнання» випередив навіть Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Інші виші Луганщини посіли у рейтингу наступні місця:
64 місце – Луганський національний університет імені Тараса Шевченка;
137 місце – Донбаський державний технічний університет;
154 місце – Луганський державний медичний університет;
162 місце – Луганський національний аграрний університет.

В 2017 році щорічний університетський рейтинг «Топ 200 Україна» визначався одинадцятий раз поспіль. Він став визнаною системою незалежного оцінювання діяльності університетів для академічної спільноти, роботодавців і українського суспільства в цілому. Протягом останнього десятиліття рейтинг «Топ 200 Україна» стимулював здорову конкуренцію і змагальність між університетами країни у відповідності до головних критеріїв оцінювання їхньої роботи.

Команда національного рейтингу "Топ 200 Україна" провела оцінювання діяльності університетів України за останній рік і обрахувала їх інтегральний рейтинг з використанням введеного у 2016 році критерію «Інноваційна діяльність університетів».

Форум IREG у Лісабоні (Португалія)

У відповідності до цих рекомендацій та рішень, прийнятих у 2016 році на Лісабонському форумі IREG (Міжнародна експертна група по ранжуванню), вважається, що найважливішими критеріями рейтингування університетів на сучасному етапі стають їхні реальна інноваційна діяльність, тісний зв’язок з розвинутим ринком праці та досягнення світового рівня.

Стартувавши у 2006 році, проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим IREG академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв.