Софтбольна команда Далівського університету знову стала Чемпіоном України

Збірна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля “НІКА – Далівський університет” виграла в Чемпіонаті України 2010 з софтболу. Це вже сімнадцята перемога жіночої луганської софтбольної команди в іграх національного рівня.

У фінальних змаганнях суперником “Ніки” стала команда КНТУ (Кіровоградського національного технологічного університету). Згідно з правилами, у фіналі гра триває до трьох перемог. Перші дві гри пройшли в Кіровограді з рахунком 1:1, де кожна команда поступилася суперникові перемогою. Наступний поєдинок відбувся вже в Луганську через тиждень.

В рідному місті “Ніка” виграла в обох іграх. З рахунком 3:1 команда Далівського університету стала переможцем змагань. А за результатами – чемпіоном України.

Зараз луганчанки посилено готуються до того, щоб гідно представити Україну на Кубку Європейських чемпіонів, який відбудеться в серпні в місті Сан-Маріно.

Нагадаємо, що команда “НІКА-Далівський університет” заснована в 1989 році на базі тоді ще Машинобудівного інституту (зараз – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля). Основний склад – студентки університету. Команда фактично стала першою ластівкою зародження софтболу на Україні. Зараз команда “Ніки” – сімнадцятикратний переможець Чемпіонату України і десятиразовий володар Кубку України.

Підготувала – Наталія Вергуненко