Солодкий успіх далівців у міжнародному конкурсі кулінарів

Студентки IV курсу спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Анастасія Гончарова та Валерія Павлюкович посіли I місце у V Міжнародному професійному конкурсі кондитерського мистецтва «Сладкий май» в номінації «Арт-клас».

Конкурс проходив в місті Ростов-на-Дону (Росія). Його організаторами виступили філіал в Ростові-на-Дону Московського державного університету технологій та управління спільно з Школою шоколаду центру кондитерського мистецтва Андрія Коркунова. Головою журі була кондитер із всесвітньовідомим ім’ям автор багатьох книг Олена Сучкова. Окрім студентів участь у конкурсі приймали професіональні кондитери ресторанів та кафе майже з усіх куточків колишнього СНД.

Україну представляли майбутні кондитери Далівського університету. Студенти Євпаторійського відділення Кримського факультету СНУ ім. В.Даля готували, а студентки Луганська представляли солодощі на конкурсі. В результаті тісної співпраці – бажаний результат! «Ми вдруге приймаємо участь в цьому заході, – розповідає доцент, кандидат технічних наук, завідувачка кафедри легкої і харчової промисловості Інна Дейнека, – Готували конкурсантів в навчально-практичному гуртку кафедри «Школа ресторанної справи». Нашу державу представляли лише студенти Далівського університету. Тож навіть Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону висловило подяку за поліпшення якості продукції у галузі громадського харчування, вдосконалення професійної майстерності, а також за розвиток та зміцнення культурних зв’язків між народами».

Анастасія Гончарова та Валерія Павлюкович активно вдосконалюються у «Школі ресторанної справи» під пильним керівництвом Інни Григорівни. «На конкурсі кондитерського мистецтва «Сладкий май» ми представили кримсько-татарські солодощі, – розповідають Настя та Валерія, – пахлава та курабье були виставлені в номінації «Арт-клас» і дуже вразили журі! Ми пишаємось таким успіхом!» За досягнення в конкурсі студенти привезли в університет медаль за перше місце, диплом та лист подяки.

Підготувала Зоя Шаповалова