Спеціалісти Далівського університету цінуються у провідних страхових компаніях України

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля провідна страхова компанія України серед студентів почала пошук нових висококваліфікованих працівників. Ця програма у Далівському університеті стартувала вперше. Керівництво страхової кампанії оголосило конкурс серед студентів третього курсу фінансового та економічного факультетів, що навчаються за напрямком підготовки «Економіка та підприємництво». Критеріями відбору будуть оцінки, що має студент, а також особисті риси: комунікабельність, цілеспрямованість тощо. Визначати кращого будуть за рейтингом викладачі на вченій раді факультетів. Студент, відібраний таким чином, стає стипендіатом компанії та до закінчення навчання буде гарантовано отримувати стипендію. Крім того, кампанія поряд з теоретичною базою знань буде вести практичне навчання в умовах роботи страхової кампанії. Студент-стипендіат після отримання диплому гарантовано стає співробітником кампанії. «Програма працевлаштування у системі страхування – це добра можливість почати кар’єру ще на студентській лаві, – зазначив декан фінансового факультету Олександр Розмислов. – Подібне співробітництво важливо для обох сторін: компанії та студентів». Крім того, ще буде визначена п’ятірка кращих студентів, що отримають змогу працювати у компанії. Ще біля десяти студентів зможуть пройти практику в компанії. Всі студенти, що бажають прийняти участь у відборі, мають тільки заповнити подану анкету.