Співпраця СНУ ім. В.Даля та Київського офісу Інституту Кеннана

Викладачі Київського офісу Інституту Кеннана завітали до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з циклом відкритих лекцій (за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (United States Agency International Development – USAID) в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI)).

Директорка Київського офісу Інституту Кеннана Катерина Смаглій  розповіла про розвиток україно-американських взаємин та можливості, які існують сьогодні для активної молоді, студентів та викладачів щодо співпраці з фондом Фулбрайта. Майже кожен студент має можливість творити зміни в країні та впроваджувати проекти з соціального підприємництва.

Представниця Київського національного лінгвістичного університету Наталія Висоцька перенесла слухачів в мультикультурний океан сучасної американської літератури, в якому можна зустріти і жіночі історії, і супермена.

Наталія Мусієнко (Київський офіс Інституту Кеннана) занурила студентів та викладачів в світ міжкультурної комунікації та культурної дипломатії, в якому існує багато прикладів результативного пошуку шляхів до діалогу та примирення.

В межах співпраці СНУ ім. В.Даля та Київського офісу Інституту Кеннана університетська наукова бібліотека отримала багато сучасних, цікавих та корисних книжок, які стануть в нагоді майбутнім лідерам.

Після лекцій викладачі Київського офісу Інституту Кеннана зустрілися з ректором СНУ ім. В.Даля, професором Ольгою Поркуян, яка подякувала за можливість співпрацювати з Інститутом для участі студентів у школах  лідерства, програмах Фулбрайта, конкурсах для цілеспрямованої молоді і висловила надію на подальшу плідну співпрацю.