Співробітник Далівського університету став донором у 295 раз

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки загальноукраїнської акції «Дні донора». Традиційно в ній взяли участь студенти та викладачі Далівського університету.

Організаторами акції стали: Відділ соціального розвитку Далівського університету та Луганська обласна станція переливання крові за участю Міжнародного комітету Червоного Хреста.

«Дні донора в університеті проводяться два рази на рік: у квітні та жовтні. Цього року здали кров майже 200 осіб», – розповіла начальник відділу соціальної роботи Вікторія Усова.

Близько 30% від всіх охочих здати кров не були допущені за медичними показниками. Кожному донору Організація Червоного Хреста надавала гарячий солодкий чай і печиво. Від обласної станції переливання крові ті, хто здали кров, отримали грошове заохочення на гарячий сніданок для відновлення сил.

«У нас в університеті є почесні донори, які вже не вперше беруть участь у цій акції. Інженер кафедри екології Геннадій Хелай здавав кров 295 разів. Серед студентів також є свої небайдужі активісти: О. Шишков з групи ЄК-371 взяв участь в акції вже в 14 раз, а Т. Рудюк з групи ТТ-461 – в 9 раз. Серед студентів-хлопців багато тих, хто здавав кров п`ять разів і більше», – зазначила Вікторія Усова.

За підсумками акції визначили найактивніші факультети: комп`ютерних наук, прикладної механіки і матеріалознавства, інформатики та математики, логістики, а також інноваційної економіки та кібернетики.

Донорська кров буде спрямована в Луганську міську поліклініку № 10.

Підготувала: Тетяна Вауліна