Співробітників СНУ ім. В. Даля запрошують до участі у Програмі імені Фулбрайта

Науково-педагогічні працівники Східноураїнського національного університету імені Володимира Даля активно налагоджують співробітництво з міжнародними організаціями. Так, декан філологічного факультету, доцент Ольга Крсек відвідала офіс Програми імені Фулбрайта у місті Києві, де зустрілася з директором Програми імені Фулбрайта в Україні Мартою Коломиєць. В рамках зустрічі обговорювалися плани щодо майбутнього плідного співробітництва. Марта Коломиєць висловила свою щиру зацікавленість у співпраці з університетом та запросила студентів та науково-педагогічних працівників до активної участі у програмах обмінів. 20160203fulbrait На філологічному факультеті СНУ ім. В.Даля вже третій рік поспіль ведеться активна співпраця з волонтером, учасником Програми академії обмінів імені Фулбрайта Лайлом Кауффманом, який працює з дітьми з вадами слуху та розробляє курс з американської жестової англійської мови разом з Ольгою Євгенієвною. До речі, Ольга Крсек має великий досвід роботи в галузі інклюзивної освіти, який впроваджує в свою педагогічну роботу. Нагадаємо, Офіс Програми імені Фулбрайта у Києві розпочав свою роботу ще у 1998 році. Вже у 1999 випускники Програми імені Фулбрайта, які гордо називають себе фулбрайтівцями, заснували Українське Фулбрайтівське товариство з метою активної популяризації досвіду, ідей, знань, здобутих в різних американських університетах. Проведення щорічних конференцій, тематичних семінарів та круглих столів, інформаційних зустрічей, праця над спільними проектами з науковцями й інституціями різних країн, підтримка опублікування наукових праць — монографій, наукових збірників, підручників, можливе покриття видатків на організацію наукових заходів й участі у міжнародних наукових конференціях – ось лише деякі аспекти активної роботи фулбрайтівців. Окрім того, проводиться програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, завдяки якій студенти та випускники ВНЗ, молоді викладачі і дослідники, аспіранти, докторанти, кандидати та доктори наук мають можливість поїхати до будь-якого університету США з метою проведення подальших наукових досліджень та збагачення свого досвіду. Щоб дізнатися більше про Програму імені Фулбрайта в Україні, завітайте на офіційний веб-сайт http://www.fulbright.org.ua.