Співробітники і випускники СНУ ім. В.Даля довели – вони можуть разом зробити громаду квітучою

Паркова зона між лабораторним та учбовим корпусами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля створюється співробітниками, викладачами, випускниками і студентами в рамках проекту "Квітуча громада, або Ми можемо разом!". Грант на цей проект отримала Громадська організація "Фундація "Простір".

Захід реалізується в рамках пілотного проекту "Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення" за підтримки Українського Жіночого Фонду, Інституту Миру США і Глобального Фонду для Жінок

У реалізації проекту беруть  участь декілька команд та всі бажаючі й небайдужі. Запропоноване колективне змагання соціальної спрямованості сприятиме розвитку спільного духу, формуванню команди однодумців, виявленню скритих талантів та якостей, примиренню та початку діалогу між місцевою громадою та внутрішньо переміщеними особами.

img_20161012_134800

Так і вийшло. Команди попрацювали, роботи тривають і з’явилася впевненість, що громада розквітне,  принаймні сквер біля лабораторного і учбового корпусу Далівського університету. Пронизливий осінній вітер не завадив продовженню робіт. Але головне – не  стільки благоустрій території, скільки згуртованість міської громадськості навколо діяльності, спрямованої на розвиток міських відкритих просторів.

img_20161012_142034

І дійсно, крім студентів і викладачів університету поліпшити своє місто прийшли звичайні городяни, зокрема чорнобильці, які доглядали за пам'ятником жертвам чорнобильської катастрофи. Кількість посмішок і хороший робочий настрій говорили про те, що всім сподобалося робити Сєвєродонецьк по-справжньому квітучим, а це значить, що вчорашня акція була не останньою. Далі буде…

2016110120160815parkfond