Print

Співробітниця СНУ ім. В. Даля на Форумі Мереж ЄС та Єврошколи у Києві

 

Координаторка Інформаційного центру ЄС у Луганській області, фахівчиня відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В. Даля Ірина Дойшле представила наш університет на Форумі Мереж ЄС та Єврошколи у Києві.

Під час першої частини Форуму гості взяли участь у дискусійних панелях «Україна – ЄС в епоху змін» та «Євроінтеграція через призму професійної діяльності», де була можливість задати питання спікерам Форуму: голові Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу, Міністру освіти і науки України Ганні Новосад, заступникові Міністра молоді та спорту України Олександру Яремі. Під час другої частини події відбулася презентація «Співпраця між Мережами ЄС та Представництвом ЄС» та проекту «House of Europe».

Форум, що об'єднав представників та учасників європейських проектів в Україні, пройшов активно та надихаюче. Учасники події дізналися про напрямок політики України у сфері реформ та євроінтеграції, обмінялися поглядами й ідеями, провели брейншторми та ухвалили рішення з приводу подальшого розвитку та покращення українського суспільства.