Спливає термін подачі заявок на участь у міжнародній конференції з менеджменту

Факультет менеджменту Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля запрошує молодих науковців на ІV Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених “Актуальні питання теорії та практики менеджменту”, яка відбудеться 20-21 березня 2013 року у місті Луганськ.
Мета конференції: обмін результатами наукових досліджень, обговорення актуальних питань теорії та практики менеджменту.

На конференції планується робота секцій з таких наукових напрямів:

• сучасні тенденції розвитку теорії та практики менеджменту;

• економічна безпека суб’єктів господарської діяльності;

• стратегічний менеджмент та управління конкурентоспроможністю економічних систем в контексті інноваційного розвитку;

• менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства;

• ділове і функціональне адміністрування та управління людськими ресурсами;

• функціональні області менеджменту: фінансового, операційного, маркетинг-менеджменту;

• менеджмент і кібернетика: проблеми взаємозв’язку, використання інформаційних технологій та математичних методів у менеджменті.

Для участі необхідно до 20 лютого 2013 року надіслати на електронну (бажано) чи звичайну адресу:

• заявку на участь;

• тези;

• копію чи електронну скан-копію квитанції про сплату оргвнеску.

Бланк заявки учасника та шаблон оформлення тез можна знайти на сайті конференції http://management.snu.edu.ua/apm

Більш детальну інформацію про конференцію та умови участі ви можете отримати за телефонами :

• з організаційних питань та питань друку матеріалів конференції:

Дєєва Катерина моб. тел. (066)9497681

Безбожний Володимир: моб.тел. (066)1885001

• з питань приїзду та розміщення:

Шеховцова Катерина: моб.тел. (050)2362952

Адреса оргкомітету: факультет менеджменту, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, вул. Тухачевського, 11 (12-й корпус), м. Луганськ, 91034, Україна,

конт. т/ф: (0642) 47-84-17, (0642) 34-18-75

Е-mail: apm@snu.edu.ua