Print

Спливають останні дні для подачі документів на навчання у СНУ ім.В.Даля

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля триває прийом заяв та документів на заочне відділення. Продовжиться він до 18 серпня. У цей термін документи можна подати на освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавра, спеціаліста та магістра.

Майбутні бакалаври-заочники будуть проходити творчі конкурси та вступні екзамени з 13 до 18 серпня. У спеціалістів та магістрів вступні випробування відбуватимуться з 19 до 22 серпня, після яких 23 серпня розпочнеться конкурсний відбір, що триватиме 3 дні по 26 серпня включно. Зарахування за державним замовленням відбудеться не пізніше 25 серпня на бакалаврат та не пізніше 27 серпня на навчання за ОКР спеціаліст та магістр.

Нагадаємо, що вступники, які не змогли пройти на бюджетну форму навчання, матимуть змогу вступити на заочне та денне відділення з контрактною формою навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Для оформлення контракту на навчання необхідно звернутися до регістраторів факультету обраної вами спеціальності. Укласти договір необхідно до 23 серпня на денне відділення та до 29 серпня на заочне. Зарахування студентів на контрактну форму навчання розпочнеться після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки (спеціальності) – не пізніше 30 серпня.