Спортсмени СНУ ім. В. Даля – найсильніші гирьовики України

Студент факультету машинознавства та електромеханіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євген Кірєєв та аспірант цього ж факультету Павло Калюжний посіли переможні місця на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів вищих навчальних закладів.

Змагання, що відбулися у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ), зібрали найкращих та найсильніших студентів-гирьовиків з різних регіонів України. Традиційно спортсмени змагалися у поштовху довгим циклом двох гир вагою по 24 кг. Євген Кірєєв став чемпіоном у ваговій категорії до 70 кг з результатом у 74 підйоми. Павло Калюжний здобув срібну медаль у ваговій категорії до 90 кг з результатом у 89 підйомів, поступившись переможцю у цій категорії лише трьома поштовхами. Завдяки переможним місцям, далівці здобули путівки на Чемпіонат Світу з гирьового спорту серед студентів, що відбудеться влітку в Угорщині.

Нагадаємо, що Євген Кірєєв та Павло Калюжний неодноразово ставали призерами та переможцями змагань з гирьового спорту різного рівня. Зокрема, далівські силачі були відзначені медалями XIX та ХХ Міжнародних турнірів з гирьового спорту пам’яті Василя Омельченко.