Спортсмени СНУ ім. В. Даля стали призерами Кубка Луганської області по пауерліфтингу

На Кубку Луганської області з пауерліфтингу збірна команда Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля зайняла друге командне місце. Студенти-далівці і випускники університету на змаганнях представляли місто Луганськ. До складу збірної війшло 8 чоловік. За перемогу боролися 9 команд. Всі учасники змагань повинні були виконати 3 обов`язкові вправи – присідання зі штангою, яка знаходиться на плечах; жим штанги, лежачи на горизонтальній лаві; тяга штанги з підлоги. Переможців змагань визначають за найбільшою сумою кілограмів, які були набрані за ці 3 вправи. Призерами змагань стали: студент факультету залізничного транспорту, кандидат в майстри спорту Вячеслав Кашпуллін (вагова категорія – 67. 5кг, 200кг+110кг+200кг); студент факультету управління, кандидат в майстри спорту Ігор Маркин (вагова категорія – 75кг, 225кг+127,5кг+232кг); випускник Далівського університету Олександр Плис (вагова категорія – 100 кг, 100кг+165кг+260кг). Студент першого курсу факультету залізничного транспорту Дмитро Семененко став переможцем в своїй ваговій категорії (до 75 кг). Він показав результат: 270кг+150кг+250кг. На змаганнях він виконав норматив майстра спорту. Зараз він є кандидатом в збірну команду України по пауерліфтингу. «Коли я побачив інтерес хлопців до пауерліфтинга, я вирішив зайнятися цим питанням серйозно. Так і почав тренувати бажаючих. Хтось сам приходив, а комусь я пропонував, тому що бачив потенціал, – відзначив тренер збірної Далівського університету, доцент кафедри фізичного виховання Сергій Галій. – Головне, щоб було бажання займатися і досягати високих результатів. За 7 років тренерської діяльності 8 моїх хлопців отримали звання майстрів спорту». У планах збірної СНУ ім. В. Даля участь в Чемпіонаті України по пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів, який відбудеться в листопаді в м. Переяславль (Хмельницька область).