Ста студентам СНУ ім.В.Даля луганське підприємство сплатить навчання

Цього року вступники Східноукраїнського націоналого університету імені Володимира Даля зможуть взяти участь в програмі розвитку молодих фахівців. Програма проводиться в рамках договору між СНУ ім.В.Даля і Gloria Jeans.

Ста абітурієнтам Далівського університету, які захочуть взяти участь у програмі, Gloria Jeans повністю сплатить навчання в університеті. Після випуску підприємство гарантує працевлаштування. Випускник, відповідно до умов договору, що укладається, повинен відпрацювати не менше двох років.

Відмінною рисою даної програми є те, що абітурієнти можуть вибрати будь-яку з 130 спеціальностей, які пропонує СНУ ім.В.Даля. Для участі в програмі абітурієнту необхідно звертатися до відділу з підбору персоналу Gloria Jeans (тел: 050-428-16-40).

Співпраця вузу і Gloria Jeans направлена на якісну практичну підготовку випускників університету. Близько 10 років на підприємстві функціонує філія кафедри легкої і харчової промисловості Далівського університету. Зараз більшість провідних посад з інженерно-технічного напрямку на підприємстві займають випускники СНУ ім.В.Даля.