Стан готовності підготовчих курсів для вступу через ОС «Донбас/Крим-Україна» перевірено представницею міністерства

СНУ ім. В. Даля з робочим візитом відвідала заступниця Міністра з питань реінтеграції тимчасово непідконтрольної території України Інна Драганчук. Чиновниця провела нараду з першим проректором Дмитром Марченком, проректором з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку Русланом Галгашем та відповідальним секретарем Приймальної комісії Вікторією Гніденко.

Мова йшла про стан підготовки до організації підготовчих курсів для вступу випускників 2021 року, які проживають на тимчасово окупованій території і лінії розмежування, а саме про:

– роботу Освітніх центрів «Донбас/Крим-Україна»;

– підготовку нової програми підготовчих курсів;

– якість і умови навчання;

– умови проживання в гуртожитках;

– інтеграцію молоді, що вступила в університет через ОС «Донбас/Крим-Україна» в минулі роки;

– можливість створення дослідницької лабораторії для роботи студентів над удосконаленням створеної далівцями моделі електромобіля.

Також обговорили поточні проблеми університету, пов’язані з необхідністю проведення ремонтів, оснащення наукової бібліотеки, створення спеціалізованих лабораторій тощо. Інна Драганчук запевнила у допомозі міністерства у вирішенні озвучених на нараді питань.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!