Старшокурсники факультету «Масових комунікацій» привітали нових членів своєї родини

21 вересня у актовій залі Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля відбувся традиційний концерт, присвячений першокурсникам. Цього разу старшокурсники привітали студентів першого курсу нового факультету «Масових комунікацій». Вони познайомили новичків зі стилем життя й традиціями факультету, що об’єднав раніше існуючі кафедри мовознавства, журналістики й соціології. Новоспечених далівців своїми оригінальними інтермедіями поздоровили артисти студдальтеатру. Члени поетичного клубу «Ліра» прочитали першокурсникам вірші із серії срібного століття. А ансамбль української естрадної пісні «Світанок України» порадував всіх присутніх своїм неповторним виконанням композиції «Королів нічної Верони». Ізюминкою свята став виступ танцювально-спортивної групи «Пульс» за участю декана факультету «Масових комунікацій» кандидата філологічних наук, доцента Тетяни Міронової. Продемонструвавши свої танцювальні здібності, декан поздоровила студентів, побажавши стати гарними професіоналами та успішними людьми.