Стартував прийом документів на військову кафедру СНУ ім. В.Даля

Кафедра військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля почала прийом документів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. З 10 червня до 1 вересня хлопці та дівчата, які бажають навчатися на військовій кафедрі, можуть подати до університету необхідні документи. Вже з першого вересня почне роботу відбіркова комісія.

Вступити на військову кафедру можуть студенти денної форми навчання (3-4 курси) будь-яких вузів країни, крім медичних. Також, за програмою підготовки офіцерів запасу можуть навчатися і дівчата. Не мають права вступу ті, хто мав проблеми з законом або негативний результат проходження призовної медичної комісії. Навчання проводиться на контрактній основі. Кафедра здійснює підготовку військових фахівців для Повітряних Сил за п’ятьма спеціальностями і трьома спеціальностями для Сухопутних Військ Збройних Сил України.

Вступ включає в себе п’ять частин: військово-лікарська комісія, психофізіологічний відбір, перевірка рівня фізичної підготовки, середній бал оцінок з іспитів за перший і другий курси, а також іспит з допризовної підготовки. Військово-лікарська комісія проходиться вступниками у військкоматі за місцем військового обліку.

Кафедра військової підготовки Далівського університету створена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, спільним наказом Міністра оборони України та Міністра освіти і науки України у 2000 році. Головною метою підготовки офіцерів запасу є забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідним резервом офіцерських кадрів, отриманні додаткових знань, умінь і навичок, необхідних для належного виконання військового обов’язку в запасі у мирний час, обов’язків військової служби у воєнний час, а також для майбутньої професійної діяльності.

З усіх питань щодо вступу звертатися за адресою: кв. Молодіжний, 20-а (район Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля), корпус № 9, 2-й поверх, тел.: (0642) 500-580. Час роботи: з 10:00 до 16:00 без перерви.

Правила прийому на кафедру військової підготовки та перелік документів для вступу можна скачати тут: http://www.snu.edu.ua/docs/Pravila_voenka2012.doc.