Print

Office 365 безкоштовно

     

СНУ ім. В.Даля має безкоштовні ліцензії MS Office 365 для всіх студентів та штатних співробітників.

Увага студенти! Для більшості студентів 2-4 курсів створені акаунти в MS Office 365 ще у 2015 / 2016 навчальному році. Для того, щоб перевірити чи є у вас акаунт в MS Office 365 чи нема, потрібно:

1)   зайти в систему MOODLE;

2)   у блоці «Навигация» вибрати «Мой профиль» => “Просмотр профиля”.

Якщо в профілі присутня інформація, щодо вашого акаунту в MS Office 365, то вам треба звернутись до адміністратора за оновленням паролю, оскільки там наведено тимчасовий 90-денний пароль. Повідомте про це адміністратора за адресою director.cdn@gmail.com В повідомленні надайте такі дані: П.І.Б., код групи, ваш логін в MS Office 365.

Тим викладачам і студентам, хто хотів би мати доступ до MS Office 365, необхідно звернутись до адміністратора за адресою director.cdn@gmail.com і надати інформацію: П.І.Б., підрозділ університету (для студентів – код групи).

MS Office 365 – це найбільш повна версія Office з усіма необхідними додатками (Word, Excel, Power Point, Outlook, One Note і т. д.).

Щоб скористатись цими додатками, увійдіть до вашого акаунту:

1)   в адресне поле браузера введіть https://portal.office.com/ і натисніть«Enter» – відкриється сторінка входу до MS Office 365;

2)   введіть логін (вашу адресу e-mail у MS Office 365)

Щоб перейти до додатків, що входять у склад,  потрібно натиснути кнопку у верхній лівій частині робочого вікна, а потім натисніть кнопку вибраного додатку:

o365_app_m