Стажування в UNIT.City та кар’єрне зростання: унікальна можливість для жителів Донецької та Луганської областей

Фонд Василя Хмельницького K.FUND, громадська організація GoLOCAL та інноваційний парк UNIT.City запрошують жителів міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та Краматорськ взяти участь у конкурсі на стажування в інноваційному парку UNIT.City з можливістю подальшого працевлаштування.

Чотири стажери пройдуть тримісячне стажування в Києві у резидентів UNIT.City: виробничому акселераторі INDAX, ІТ академії ucode, школі бізнесу Unit School of business та K.FUND. Найуспішніші зможуть працевлаштуватися в ІТ-школі та центрі підтримки бізнесу на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у місті Сєвєродонецьк.

Вимоги до аплікантів:

• ступінь магістра університету (економіка, право, менеджмент, фінанси, ІТ, маркетинг або інша релевантна спеціальність);
  • мінімум 2 роки досвіду роботи на великому підприємстві на посадах з операційного/проєктного менеджменту, фінансів/бухгалтерського обліку або в сфері ІТ чи маркетингу;
  • досвід втілення та координації інноваційних та освітніх проєктів (або проєктів розвитку) буде перевагою;
  • прагнення до навчання, зростання і досягнення результатів в стислі терміни;
  • бути ефективним командним гравцем, мати сильні комунікаційні навички;
  • вільно володіти письмовою та усною українською й російською мовами, англійська — на рівні upper intermediate;
  • бути впевненим користувачем MS Office, особливо Excel.

Конкурс проводитиметься в два етапи: розгляд заявок відповідно до вимог та проведення співбесід із відібраними учасниками.

Стажери повинні будуть підтвердити готовність пройти стажування офлайн в UNIT.City в Києві за умови відсутності карантинних обмежень у регіоні на момент проведення конкурсу.

Програмою покриваються наступні витрати: проживання в Києві, транспортні витрати, витрати на навчальні матеріали, стипендія протягом усього періоду стажування.

Орієнтовний початок стажування – 25 жовтня. Тривалість – 3 місяці.

Для подачі заявки необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на електронну адресу n.zinets@kfund.ua у форматі Word або PDF.

Дедлайн подачі заявок: 22 жовтня

ДОВІДКА

Створення ІТ-школи та центру підтримки бізнесу на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувається за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, K.FUND, ucode та Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Це сучасна інфраструктура розвитку, яка стане точкою перезапуску інноваційної та бізнес-екосистеми Луганської області.